Zarząd i rada nadzorcza

Zarząd Grupy Nowy Szpital Holding S.A.

Marcin Szulwińskiprezes Zarządu
Współwłaściciel, jeden z założycieli i od początku istnienia czyli od 2005 r. prezes Zarządu Grupy Nowy Szpital. Z branżą medyczną związany od 20 lat. Zarządzaniem w służbie zdrowia zainteresował się w okresie tworzenia Kas Chorych. Naprawianie szpitali i leczenie służby zdrowia stało się jego życiową pasją. Przygotowywał i przeprowadzał projekty restrukturyzacyjne wielu placówek medycznych. Umiejętności menedżerskie doskonalił podczas Studiów MBA i Advanced Management Program. Od początku istnienia Grupy Nowy Szpital wyznacza główne kierunki jej rozwoju.
Andrzej Stelmachczłonek Zarządu, dyrektor finansowy
Członek Zarządu Grupy Nowy Szpital Holding S.A. od września 2017 r. i dyrektor finansowy Grupy, którą to funkcję pełni od 2013 r. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku informatyka i ekonometria oraz studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości i zarządzania jednostkami w służbie zdrowia. Opracowywał wiele programów naprawczych dla jednostek ochrony zdrowia, zajmował się sporządzaniem analiz finansowych i sprawozdań finansowych, konstruowaniem i monitorowaniem budżetów. W zarządzie Grupy odpowiada, m.in.: za obszar księgowości i finansów.

Rada Nadzorcza

• Andrzej Jacyna, przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Maja Ewertowska-Szulwińska
  • Przemysław Jackowski
  • Adam Roślewski
  • Piotr Świniarski

Kadra zarządzająca

• Edyta Broniewska, dyrektor Regionu Zachodniego GNS, prezes zarządu Szpitala im. dr n. med. R. Śmigielskiego w Skwierzynie
  • Jadwiga Pięta, dyrektor Regionu Centralnego GNS, członek zarządu Nowego Szpitala w Olkuszu
  • Małgorzata Dziedzic, koordynator działu zaopatrzenia
  • Dorota Kaufmann, koordynator HR
  • Krzysztof Peretiatkowicz, dyrektor działu sprzedaży
  • Michał Kowalski, koordynator działu sprzedaży
  • Piotr Połoński, koordynator marketingu
  • Łukasz Tamborski, koordynator działu zakupów
  • Marcin Zydorowicz, koordynator działu mienia
  • Aleksandra Kuźma, koordynator biura zarządu
  • Sylwester Bierzanowski, prezes zarządu Ratownictwo Medyczne sp. z o.o.
  • Emilia Choma, prezes zarządu Nowy Szpital w Wąbrzeźnie, prezes zarządu Radiologia GNS sp. z o.o.
  • Wiesława Cieplickaprezes Nowego Szpitala w Świebodzinie
  • Joanna Dzyganowicz, prezes Nowego Szpitala w Kostrzynie nad Odrą
  • Jarosław Gierszewski, członek zarządu Nowego Szpitala w Nakle i Szubinie
  • Anna Golik, prezes Nowego Szpitala we Wschowie i Szprotawie